آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس در این مقاله معرفی گردید. برخی دستگاه ها 4 کاربرد مختلف را ارائه می نمایند. همه مدلها حافظه داخلی جهت ذخیره برنامه های چاپ دارند.

در این مقاله قصد داریم بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس در ایران را معرفی کنیم. برند زیراکس یکی از تولیدکنندگان مطرح دستگاههای فتوکپی در جهان است که قدمت بالایی در زمینه تولید انواع مختلف آن دارد. بسته به حجم کار و نوع کاربرد از بین مدل های متنوع این برند می توانید خرید خود را انجام دهید. در ادامه با چند نمونه از این دستگاه ها که بسیار فروش می باشند آشنا می شویم.

 

بررسی ویژگی های دستگاه فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۵۳۵

Xerox stock photocopier model 7535 300x225 - آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

این دستگاه قابلیت کپی پشت و رو دارد و ظرفیت سینی ان ۵۳۲۰ برگ است. دستگاه های اصلی با ولتاژ ۱۱۰ ولت کار می کنند که مطابق با استاندارد کشور آمریکا است. هنگام خرید دقت کنید دستگاه نیاز به مبدل جهت کار با برق ۲۲۰ ولت دارد. وزن دستگاه ۱۵۲ کیلوگرم است و جهت جابجایی آن نیاز به چند نفر است، بنابراین بهتر است قبل از خرید فضای ثابتی برای دستگاه در نظر بگیرید. از فاکتورهای مهم هنگام خرید دستگاه فتوکپی استوک زیراکس میزان دقت دستگاه برای اسکن و پرینت است. این دستگاه با دقت dpi  ۶۰۰ کار اسکن را انجام می دهد و برای پرینت نیز دقت خوبی در حد dpi ۲۶۰۰ ارائه می نماید.

واردات، مشاوره و خرید فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۵۳۵

بررسی ویژگی های دستگاه فتوکپی زیراکس مدل ۷۵۴۵

Xerox stock photocopier model 7545 300x225 - آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

این دستگاه فتوکپی برند زیراکس به صورت ایستاده طراحی شده است. مانند مدل ۷۵۳۵ دقت اسکن آن dpi  ۶۰۰ است ولی از نظر دقت پرینت dpi  ۲۴۰۰ را ارائه می‌کند. نسبت به مدل ۷۵۳۵ سبکتر است و وزنی معادل با ۱۴۰ کیلوگرم دارد. این دستگاه با باتری کار میکند و اگر باتری خالی شود و دستگاه خاموش گردد، امکان حذف اطلاعات حافظه و برنامه‌های آن وجود دارد. بنابراین باید این فاکتور را هنگام خرید در نظر بگیرید. مزیت مهم این دستگاه داشتن حافظه 3 گیگ است که می تواند برنامه های چاپ مختلف را در خود حفظ کند. در صورتی که باتری خالی شود و برنامه‌های دستگاه پاک شوند با کمک تکنسین می‌توانید مجدداً به آن برنامه بدهید.

بیشتر بخوانید:  آموزش تعویض کارتریج اچ پی مدل LaserJet Enterprise flow MFP M 525

واردات، مشاوره و خرید فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۵۴۵

بررسی ویژگی های دستگاه فتوکپی مدل 7830 زیراکس

Xerox stock photocopier model 7830 300x225 - آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

دستگاه فتوکپی استوک زیراکس مدل 7830 از نوع ایستاده و مناسب برای حجم کاری بالا طراحی شده است. این دستگاه چهار کاربرد مختلف شامل پرینت، اسکن، کپی و فکس را ارائه می نماید. از نظر دقت چاپ این دستگاه dpi  ۲۴۰۰ را ارائه نموده و کیفیت اسکن آن نیز dpi  ۶۰۰ می باشد. برای انتقال فایل ها می توان مستقیم فلش را به آن متصل کرد. این دستگاه نیز برنامه پذیر است و می توان برنامه های چاپ را در حافظه 3 گیگ داخلی آن قرارداد. با پورت شبکه دستگاه را می توان مستقیم به اینترنت وصل کرد و برنامه‌های آن را به روز رسانی کرد. این دستگاه به علت توان بالا مناسب کار در چاپخانه ها و دفاتر فنی است. یک ویژگی مهم این دستگاه توانایی کار با انواع مختلف فرمت های فایل است. تونر این دستگاه از نوع خشک و کارتریج آن زود خشک نمی شود و دائم نیاز به تعویض ندارد.

واردات، مشاوره و خرید فتوکپی استوک زیراکس مدل 7830

بررسی ویژگی های دستگاه فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۸۳۵

Xerox stock photocopier model 7835 300x225 - آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

این دستگاه فتوکپی زیراکس برای چاپ انواع مختلف کاغذ مثل کاغذهای گلاسه و پانچ دار و … مناسب است. وزنی حدود ۱۵۲ کیلوگرم دارد. دستگاه را میتوان در شبکه به اشتراک گذاشت و چند کاربر همزمان برای عملیات پرینت و … از آن استفاده کنند. این دستگاه دارای قابلیت های ویژه ای مثل حذف لبه ها، پس زمینه و امکان حاشیه نویسی است. همچنین با این دستگاه می توان کارت شناسایی کپی زد. حافظه داخلی دستگاه 2 گیگ است و می توان برنامه های چاپ را درون آن قرار داد. به علت ظرفیت سینی ۳۱۴۰ برگی بیشتر مناسب شرکت های کوچک و تایپ و تکثیرهایی با حجم کاری متوسط رو به کم است. به صورت رنگی، سیاه و سفید، پشت و رو قابلیت چاپ دارد. این دستگاه مناسب حجم کاری متوسط است و سقف کپی ماهیانه آن بین ۱۰ تا ۱۵ هزار برگ است. اگر از دستگاه بیشتر از ظرفیت آن استفاده شود عمر مفید آن کم می شود.

واردات، مشاوره و خرید فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۸۳۵

بررسی ویژگی های دستگاه زیراکس مدل ۷۸۴۵

Xerox stock photocopier model 7845 Xerox 300x225 - آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

دستگاه فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۸۴۵ سه کاربرد شامل پرینت، اسکن و کپی دارد. دقت اسکن این دستگاه نسبت به سایر مدل ها بالاتر است و dpi  ۱۲۰۰ می باشد. دقت پرینت و چاپ آن مشابه سایر مدلها dpi  ۲۴۰۰ است. برای کاربردهایی با حجم زیاد این دستگاه مناسب است. از مهم ترین ویژگی های این مدل می توان به داشتن منبع تغذیه مخصوص اسکن اشاره کرد. این دستگاه در یک دقیقه می تواند ۸۰ تصویر را اسکن کند. دستگاه دارای حافظه 2 گیگ است و قابلیت اتصال به شبکه دارد. می توان به آن برنامه داد تا به صورت خودکار فایل ها را به ایمیل یا سرور ارسال کند. همچنین می‌تواند به طور خودکار فایل ها را در فلش ذخیره نماید. از این دستگاه می توان برای 20 هزار کپی در ماه استفاده کرد. دستگاه مناسب کار در شرکت های بزرگ و دفاتر فنی است. وزن آن نیز ۱۵۱ کیلوگرم می باشد.

بیشتر بخوانید:  جامع ترین راهنمای خرید دستگاه فتوکپی

واردات، مشاوره و خرید فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۸۴۵

بررسی دستگاه فتوکپی استوک زیراکس مدل ۷۵۲۵

Xerox 7525 stock photocopier 300x225 - آشنایی با بهترین دستگاه های فتوکپی استوک زیراکس ایران

این دستگاه فتوکپی به صورت ایستاده و برای چهار کاربرد پرینت، کپی، اسکن و فکس مناسب است. دستگاه ظرفیت سینی برابر با ۵۳۲0 برگ دارد و نیازی به افزودن دائم کاغذ نیست. فایل ها را از طریق شبکه یا حافظه‌های فلش می توان مستقیم روی آن فرستاد و چاپ کرد. دستگاه قابلیت برنامه ریزی دارد و می‌توان آن را برای انجام کارها به صورت اتوماتیک تنظیم کرد. حافظه داخلی دستگاه 2 گیگ است و با انواع سایزهای مختلف کاغذ مثل A4، A5، A3 و غیره کار می‌کند. با این دستگاه می توان در هر ماه تا 10 هزار برگ کپی زد. کارتریج و تونر دستگاه مناسب این حجم کاری است و زود خشک نمی شود.

واردات، مشاوره و خرید فتوکپی استوک زیراکس مدل  ۷۵۲۵

جمع‌بندی نهایی

دستگاه هایی که در بالا آنها را معرفی کردیم توسط مجموعه شکیل نگار به صورت نو و استوک آماده عرضه می باشند. دستگاه‌ها در صورت کاربرد متناسب با ظرفیت تا سال‌ها کار می کنند. قبل از خرید و ثبت سفارش دستگاه، جهت مشاوره با کارشناسان مجموعه با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. در مشاوره رایگان مدل متناسب با نوع کاربرد به شما معرفی می گردد.

 

تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۴۶۴۹۳

 

 

۱۴۰۱-۱۱-۲ ۰۴:۱۲:۴۴ +۰۰:۰۰۱ام بهمن, ۱۴۰۱|وبلاگ|بدون دیدگاه

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

دیدگاه خود را بنویسید

رفتن به بالا