موسسه اینتر برند ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ در سال 2021 را اعلام کرد.

به گزارش شکیل نگار چابهار، هر ساله موسسات مختلف دنیا ارزش برندهای برتر را مشخص می کنند. یکی از موسسات معتبر صد برند برتر جهان را معرفی کرد که در این لیست برندهای اچ پی و کانن و سامسونگ که سابقه تولید محصولات ماشین های اداری چاپگر و پرینتر و فتوکپی نیز حضور دارند. در لیست صد برند برتر جهان برندهای مانند اپل، آمازون و مایکروسافت رتبه‌های اول تا سوم قرار دارند.

طبق اخرین رتبه بندی ارزش برندهای اچ پی و کانن و سامسونگ به ترتیب 10.481 میلیون دلار و 6.897 میلیون دلار و 74.635 میلیون دلار برآورد شده است.

برند اچ پی در سال 2021 رتبه 63 با ارزش ترین برندهای دنیا را کسب کرد و نسبت به سال 2020 حدود 8% رشد و 2 رتبه در لیست صد برند برتر دنیا صعود داشته و جایگاه خود را بهبود بخشیده است.

برند کانن در سال 2021 رتبه 79 با ارزش ترین برندهای دنیا را کسب کرد ولی نسبت به سال 2020 حدود 14% درصد ارزش خود را از دست داده و 8 رتبه در لیست صد برند برتر 2021 سقوط کرده است.

برند سامسونگ در سال 2021 رتبه 5 با ارزش ترین برندهای دنیا را کسب کرد و نسبت به سال 2020 حدود 20% رشد کرده و مانند سال 2020 جایگاه 5 دنیا را برای خود حفظ کرده است.

بررسی نحوۀ عملکرد پرینتر استوک وایرلس و شناخت مزایا و معایب آن
بیشتر بخوانید:

برند اچ پی (HP):

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

اچ پی (HP) یک شرکت آمریکایی در حوزه فناوری اطلاعات است. ساختمان مرکزی این شرکت در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا واقع شده‌است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری اطلاعات است و تقریباً در همه کشورها فعالیت می‌کند. شرکت اچ‌ پی به عنوان یکی از پیشروهای ساخت و تولید چاپگرهای رنگی و سیاه و سفید میان کاربران جهان دیجیتال شناخته شده‌است. تاریخ پر فراز و نشیب شرکت برای مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت نشان‌دهنده نقش مؤثر دو نفر از موفق‌ترین مدیران در قرن گذشته‌است. اچ‌ پی به‌عنوان بزرگترین تولید‌کننده چاپگر و لپ‌تاپ در جهان شناخته می‌شود که در حال حاضر روی چاپگرهای سه بعدی تمرکز دارد.

نمودار رشد ارزش برند اچ پی در سال 2021:

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

نمودار رشد ارزش برند اچ پی در سال 2021

 

برند کانن (Canon):

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

 کانُن،به ژاپنی: (キヤノン株式会社) ابرشرکت صنایع الکترونیکی و تجهیزات پزشکی ژاپنی است. محصولات این ابرشرکت شامل دوربین عکاسی، دستگاه‌های فتوکپی و چاپگرهای رایانه، دوربین‌های دیجیتال و ویدئویی، می‌باشد.

معرفی ۱۰ راهکار اصلی و کاربردی جهت کاهش هزینه پرینت در انواع پرینتر استوک HP
بیشتر بخوانید:

نمودار رشد ارزش برند کانن در سال2021:

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

نمودار رشد ارزش برند کانن در سال2021

برند سامسونگ (Samsung):

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

سامسونگ، به کره‌ای: (삼성) یک ابرشرکت کره‌ای چندملیتی واقع در سئول است. سامسونگ مالک چندین شرکت تابعه و زیرمجموعه در صنایع مختلف است. چشم انداز سامسونگ الهام بخشیدن به جهان و خلق آینده است. با فناوری ها، محصولات و طراحی نوآورانه‌ای که زندگی مردم را غنی می کند و با ایجاد آینده ای جدید به رفاه اجتماعی کمک می‌کند.

نمودار رشد ارزش برند سامسونگ در سال 2021:

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

نمودار رشد ارزش برند سامسونگ در سال 2021

مقایسه نمودار ارزش برندهای اچ پی و کانن:

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

مقایسه نمودار ارزش برندهای اچ پی و کانن

مقایسه نمودار ارزش برندهای سامسونگ و اچ پی:

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

مقایسه نمودار ارزش برندهای سامسونگ و اچ پی

مقایسه نمودار ارزش برندهای سامسونگ و کانن:

ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ

مقایسه نمودار ارزش برندهای سامسونگ و کانن

 

در این مقاله سعی کردیم در مورد ارزش برندهای اچ پی، کانن و سامسونگ توضیح بدیم. شرکت ماشین‌های اداری شکیل نگار چابهار کلیه دستگاه‌های پرینترهای استوک و دستگاه‌های فتوکپی را بفروش می‌رساند. جهت مشاوره و خرید با ما در ارتباط باشید.
مشاوره و خرید 02188846493

شکیل نگار چابهار را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.