در هر زمینه‌ای هم که فعالیت کنید، کاملا نیاز به پرینتر در آن حس می‌شود. بخصوص اگر شغلی دولتی داشته باشید، شکی نیست که حتی ده‌ها بار در روز سروکارتان به پرینتر بخورد. بنابراین بدیهی‌ست که نیاز به پرینتر هنوز هم در تمامی مشاغل و فعالیت‌ها احساس می‌شود. قصد دارید با بهترین قیمت، مناسب‌ترین برندِ بازار را خریداری نمایید؟ ما به شما پرینتر استوک را پیشنهاد می‌کنیم.

مهم نیست چقدر زمان بگذرد؛ ما هم‌چنان به پرینتر نیاز داریم!

کارهای روزمره و امور روتین روزانه‌ی بسیاری وجود دارند؛ که نیاز به پرینتر در آن به وضوح به چشم می‌خورد. در هر زمینه‌ای هم که فعالیت کنید، کاملا نیاز به پرینتر در آن حس می‌شود. بخصوص اگر شغلی دولتی داشته باشید، شکی نیست که چندین بار در هفته و چه بسا ده‌ها بار در روز، سروکارتان به پرینتر بخورد. بنابراین بدیهی‌ست که نیاز به پرینتر هنوز هم در تمامی مشاغل و فعالیت‌ها احساس می‌شود. قصد دارید با بهترین قیمت، مناسب‌ترین برندِ بازار را خریداری نمایید؟ ما به شما پرینتر استوک را پیشنهاد می‌کنیم.

Why does everyone need to buy a stock printer 0 - چرا همه به خرید پرینتر استوک نیاز دارند؟

(خرید پرینتر استوک HP)

دلایلی که به شما ثابت می‌کنند چرا به خرید پرینتر استوک نیاز پیدا خواهید کرد!

  1. تصحیح و ایجاد تغییرات در فایل‌های پرینتر شده آسان‌تر است.

پرینتر استوک (Stock printer) به شما این اجازه را می‌دهد که راحت‌تر بتوانید تغییرات مدنظر خود را در فایل‌های‌تان اعمال کنید و این کار به شدت نسبت به فایل‌های دیجیتالی آسان‌تر است. می‌دانید که خیره شدنِ بیش از حد به صفحه‌ی تلفن همراه و کامپیوتر، آثار مخربی برای چشمان شما دارد. به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان و اساتید، همواره برای مطالعه‌ی فایل‌های خود یک نسخه‌ی پرینت‌شده از آن را در دست دارند. به این شکل راحت‌تر می‌توان مدارک را تصحیح کرد و نکاتِ مازاد بر نوشته‌های صفحه را به آن افزود.

این‌که بخواهید برگه‌ای را مطالعه کنید، نکات مهم آن را مشخص کنید و زیر برخی از خطوط خط بکشید، بر روی یک تکه کاغذ آسان‌تر به نظر می‌رسد. به همین دلیل است که پرینتر هم‌چنان یکی از دستگاه‌های اساسی و کلیدی بسیاری از قشر در حال تحصیل، در حال تدریس و حتی اداری به شمار می‌رود. این عین حقیقت است که ما هنوز هم ترجیح می‌دهیم فایل‌های طولانی را به صورتِ پرینت‌شده بخوانیم، تا نسخه‌ی دیجیتال.

بیشتر بخوانید:  همه چیز دربارۀ پرینترهای لیزری استوک و انواع آن

اما این به این نشانه‌ نیست که نیاز به پرینتر بالاتر می‌رود؟ با قیمت بالای پرینتر چه باید کرد؟ آیا بهتر است یک پرینتر با کیفیتِ پایین‌تر خریداری کرد و به قیمت پایینِ آن رضایت داد؟ به هیچ عنوان! پرینتر استوک به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید دستگاهی با کیفیت را با قیمتی کاملا رضایت‌بخش و مناسبِ جیب‌تان خریداری نمایید.

  1. فایل‌های پرینت‌شده به مراتب ارزان‌تر از سرورها و کامپیوترها هستند.

به همین دلیل است که می‌گویند از مدارک و اسناد مهم خود، همواره یک نسخه‌ی پرینت شده همراه داشته باشید. کامپیوترها و سرورها نه تنها گران‌تر هستند، بلکه امنیت داده‌های شما در این دستگاه‌ها بالا نخواهد بود. حتی اگر بهترین سیستم‌های ایمنی را بر روی دستگاه خود سوار کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که فایل شما پاک گردد. فایل پرینت‌شده‌ای که از پرینتر استوک دریافت می‌کنید، هم از نظر طراحی با فایل اصلی کوچک‌ترین تفاوتی نخواهد داشت؛ و هم می‌توانید آن را همواره در دسترس داشته باشید و در صورت مراقبت و نگهداری در جایی مناسب، هرگز آن را گم نکنید.

از سویی، انبار کردنِ این داده‌های دیجیتالی خود یک چالش محسوب می‌شود. به این معنا که جوهر و پرینتر و برگه در مقایسه با هارد اکسترنال، کامپیوتر و انواع سرورها ارزان‌تر تمام می‌شود. تنها در یک صورت می‌تواند برآورد هزینه‌های گفته شده برای پرینتر بالاتر رود، و آن در صورتی‌ست که شما در طول بازه‌ی زمانی طولانی مدت این هزینه را جمع بزنید. اما اگر دفتر یا اداره‌ی خاصی را اداره می‌کنید، برآورد هزینه‌ی پرینتر از دستگاه‌های دیجیتالی مانند سرورها و کامپیوترها به شدت ارزان‌تر خواهد بود.

Why does everyone need to buy a stock printer 1 - چرا همه به خرید پرینتر استوک نیاز دارند؟

(آیا پرینتر استوک ارزش خرید دارد؟)

  1. هارد کپی و سافت کپی را با هم داشته باشید!

خرید پرینتر استوک به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید علاوه بر سافت کپی، یک هارد کپی را هم از مدارک و اسناد خود در دست داشته باشید. یکی از کلیدی‌ترین نقش‌های پرینتر استوک این است که شما می‌توانید از آن برای فکس زدن و کپی کردن هم استفاده کنید. بنابراین می‌توان گفت که بزرگ‌ترین دلیلی که برای خرید پرینتر استوک وجود دارد، این است که شما هم‌چنان به در اختیار داشتنِ یک نسخه‌ی پرینت‌شده، در کنار فایل دیجیتالی خود احتیاج دارید.

  1. پرینتر استوک به شما در بازاریابی کمک خواهد کرد!

حتی نمی‌توان تصور کرد که کارِ چه تعداد از کمپین‌های بازاریابی با پرینتر می‌چرخد و چه روش‌هایی برای مارکتینگ وجود دارد، که می‌توان به آن‌ها با کمک پرینترها بال و پر داد. اسناد پرینت‌شده‌ای مانند بروشورها و کاتالوگ‌ها هم‌چنان یکی از بزرگ‌ترین و ایمن‌ترین روش‌های تبلیغات برای بسیاری از شرکت‌ها محسوب می‌شوند. پرینتر استوک به شما این اجازه را می‌دهد که با کم‌ترین قیمت، بالاترین کیفیتِ پرینت را تجربه کنید. این امر بی‌شک در بازاریابی بهترِ شما هم موثر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  آنچه باید در مورد چاپگرهای شرکت اچ پی بدانید

یک نکته‌ی مهم و ثابت شده این است که مردم به مراتب به هارد کپی بیش از سافت کپی اعتماد می‌کنند. بنابراین هارد کپی که با پرینتر استوک آماده شده باشد، می‌تواند بازده بالاتری در مارکتینگ و بازاریابی شما داشته باشد. از سویی، اسناد دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شما را تنها محدود به افرادی می‌کند که دستگاهِ دیجیتالی مانند گوشی تلفن هوشمند یا کامپیوتر داشته باشند. در حالی‌که پرینتر استوک به شما اجازه می‌دهد مرزهای بازاریابی خود را به شدت گسترش دهید و بی‌حد و مرز تبلیغ کنید!

  1. اسناد پرینت شده را نمی‌توان به این سادگی بیخیال شد!

یکی از معایب اسناد دیجیتال این است که افراد به احتمال زیاد ممکن است به آن توجهی نکنند، یا آن را نادیده بگیرند. این امر وقتی پای اسناد هارد کپی و پرینت شده در میان است، کار را سخت می‌کند. البته که این ویژگی فقط مختص بازاریابی و ترفندهای مارکتینگ نیست! تصور کنید که باید یکی از اسناد خود را تکمیل یا حتی تصحیح کنید. اگر سند شما به صورت دیجیتال باشد، به راحتی ممکن است حواس‌تان پرتِ تب‌های دیگری که در سیستم‌تان باز کرده‌اید شود (بخصوص اگر محصل یا مدرس باشید، به خوبی متوجه کلام‌مان می‌شوید!). نادیده گرفتنِ اسناد پرینت شده به مراتب سخت‌تر است. چرا که شما سند را حی و حاضر در میان دست‌های خود دارید. حال باید فکری به حال این سند بکنید و آن را به انجام برسانید.

این کار احتمال به پایان رسیدن و انجام شدنِ کار شما را بسیار بالاتر می‌برد. پس به پرینتر استوک اطمینان کنید. حتی اگر کارتان کاملا به اسناد دیجیتال مربوط باشد، متوجه می‌شوید که در اختیار داشتن یک پرینتر که کاملا مالِ خود شماست؛ تا چه حد می‌تواند کارهای شما را ساده‌تر و پشتِ شما را به ایمن بودن اسناد و مدارک‌تان گرم‌تر کند.

شرکت ماشین‌های اداری شکیل نگار چابهار واردکننده و فروشنده انواع دستگاه‌های فتوکپی استوک و پرینتر استوک در کشور است. برای گرفتن مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.
تماس بگیرید 02188846493